http://www.warszawa.ap.gov.pl
 
 
  Polityka prywatności i plików cookies w serwisach APDOP


PRACODAWCY
 








 
nazwa: i  
miejscowość:
regon:
daty krańcowe: -
nazwa regon przechowawca  
Gminna Rada Narodowa w Różańsku
Różańsk
  Archiwum Państwowe w Szczecinie Oddział w Stargardzie Szczecińskim
73-110 Stargard Szczeciński, ul. Basztowa 2
 
Gminna Rada Narodowa w Rudzie Malenieckiej
Ruda Maleniecka
  Archiwum Państwowe w Kielcach
25-045 Kielce, ul. Kusocińskiego 57
 
Gminna Rada Narodowa w Skałągach
Skałągi
  Archiwum Państwowe w Opolu
45-016 Opole, Zamkowa 2
 
Gminna Rada Narodowa w Skotnikach
Skotniki
  Archiwum Państwowe w Kielcach
25-045 Kielce, ul. Kusocińskiego 57
 
Gminna Rada Narodowa w Smarchowicach Wielkich
Smarchowice Wielkie
  Archiwum Państwowe w Opolu
45-016 Opole, Zamkowa 2
 
Gminna Rada Narodowa w Strzeleczkach
Strzeleczki
  Archiwum Państwowe w Opolu
45-016 Opole, Zamkowa 2
 
Gminna Rada Narodowa w Sworzycach
Sworzyce
  Archiwum Państwowe w Kielcach
25-045 Kielce, ul. Kusocińskiego 57
 
Gminna Rada Narodowa w Szczercowie
  Archiwum Państwowe w Łodzi
91-415 Łódź, Pl. Wolności 1
 
Gminna Rada Narodowa w Tarnobrzegu
Tarnobrzeg
  Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie Delegatura w Tarnobrzegu Archiwum Zlikwidowanych Przedsiębiorstw
39-400 Tarnobrzeg, ul. M. Dąbrowskiej 6 a
 
Gminna Rada Narodowa w Trzeboszowicach
Trzeboszowice
  Archiwum Państwowe w Opolu
45-016 Opole, Zamkowa 2
 
Gminna Rada Narodowa w Trześni
Trześń
  Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie Delegatura w Tarnobrzegu Archiwum Zlikwidowanych Przedsiębiorstw
39-400 Tarnobrzeg, ul. M. Dąbrowskiej 6 a
 
Gminna Rada Narodowa w Wicimicach
Wicimice
  Archiwum Państwowe w Szczecinie Oddział w Stargardzie Szczecińskim
73-110 Stargard Szczeciński, ul. Basztowa 2
 
Gminna Rada Narodowa w Wierzbniku
Wierzbnik
  Archiwum Państwowe w Opolu
45-016 Opole, Zamkowa 2
 
Gminna Rada Narodowa w Wilczycach
Wilczyce
  Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie Delegatura w Tarnobrzegu Archiwum Zlikwidowanych Przedsiębiorstw
39-400 Tarnobrzeg, ul. M. Dąbrowskiej 6 a
 
Gminna Rada Narodowa w Wilkowie
Wilków
  Archiwum Państwowe w Opolu
45-016 Opole, Zamkowa 2
 
Gminna Rada Narodowa w Wiskitnie
  Archiwum Państwowe w Łodzi
91-415 Łódź, Pl. Wolności 1
 
Gminna Rada Narodowa w Zapolicach
  Archiwum Państwowe w Łodzi
91-415 Łódź, Pl. Wolności 1
 
Gminna Rada Narodowa Wąbrzeźno
Wąbrzeźno
  Archiwum Państwowe w Toruniu
87-100 Toruń, Idzikowskiego 6
 
Gminna Rada Narodowa Wielka Wola w Paradyżu
Paradyż
  Archiwum Państwowe w Kielcach
25-045 Kielce, ul. Kusocińskiego 57
 
Gminna Rada Narodowa Wielkie Radowiska
Wielkie Radowiska
  Archiwum Państwowe w Toruniu
87-100 Toruń, Idzikowskiego 6
 
Gminna Rada Narodowa Zelgno
Zelgno
  Archiwum Państwowe w Toruniu
87-100 Toruń, Idzikowskiego 6
 
Gminna Rada Narodowa Złotoria
Złotoria
  Archiwum Państwowe w Toruniu
87-100 Toruń, Idzikowskiego 6
 
Gminna Rada Narodowa, Prezydium Gromadzkiej Rady Narodowej w Bobrowie
Bobrowo
  Urząd Gminy w Bobrowo
87-327 Bobrowo
 
Gminna Rada Narodowa, Prezydium Gromadzkiej Rady Narodowej w Grążawach
Grążawy
  Urząd Gminy w Grążawach
87-321 Bartniczka
 
Gminna Rada Narodowa, Prezydium Gromadzkiej Rady Narodowej w Nieżywięciu
Nieżywięć
  Urząd Gminy w Bobrowo
87-327 Bobrowo
 
Gminna Społdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Orzyszu
11-525 Orzysz, Wojska Polskiego 2
  Archiwum Państwowe w Olsztynie
10-521 Olsztyn, ul. Partyzantów 18
 
Gminna Spółdzielna SAMOPOMOC CHŁOPSKA i TESJA w Górze
56-200 Góra, ul. Poznańska 23
  RIM Archiwum II Sp z o.o.
64-100 Leszno, ul. Spółdzielcza 2
 
Gminna Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Biskupcu (Pomorskim)
Biskupiec (Pomorski)
000368770 Archiwum Państwowe w Olsztynie
10-521 Olsztyn, ul. Partyzantów 18
 
Gminna Spółdzielnia
Dębnica Kaszubska
  MAXDOM PHU Ewa Zielińska-Muchowska
76-200 Słupsk, Spokojna 4
 
Gminna Spółdzielnia
Nosocice
  Zakład Usług Archiwalnych Składnica Spółka z o.o.
57-500 Bystrzyca Kłodzka, Mickiewicza 15
 
Gminna Spółdzielnia
23-415 Księżpol
  Urząd Gminy w Księżpolu
23-415 Księżpol
 
Gminna Spółdzielnia " Samopomoc Chłopska "
Laskowa
  Związek Rewizyjny Spółdzielni Beskidów i Podhala
33-300 Nowy Sącz, Magazynowa 1
 
Gminna Spółdzielnia " Samopomoc Chłopska " w Sadlinkach
82-522 Sadlinki
  Urząd Gminy w Sadlinkach
82-522 Sadlinki, Kwidzyńska 12
 
Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska"
22-678 Ulhówek
  urząd Gminy w Ulhówku
22-678 Ulhówek, Ulhówek 85
 
Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska" w Upadłości
22-604 Tarnawatka
  Urząd Gminy w Tarnawatce
22-604 Tarnawatka
 
Gminna Spółdzielnia Kleszczewo w Komornikach
63-004 Tulce
  Przedsiębiorstwo Usługowe "Archiwum JP" Sp z o.o.
61-730 Poznań, ul.Młyńska 10/5
 
Gminna Spółdzielnia Produkcyjna "Samopomoc Chłopska" w Nowej Rudzie
Nowa Ruda
  Zakład Usług Archiwalnych Składnica Spółka z o.o.
57-500 Bystrzyca Kłodzka, Mickiewicza 15
 
Gminna Spółdzielnia Rolników
07-110 Grębków, ul. Warszawska 7
  Kompleksowe Usługi Archiwizacyjne TABULUS Sp. z o.o.
96-200 Rawa Mazowiecka, Konopnica 102
 
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Miłakowie
14-310 Miłakowo, ul. Bema 1
000368409 Archiwum Państwowe w Olsztynie
10-521 Olsztyn, ul. Partyzantów 18
 
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska' w Gietrzwałdzie
Gietrzwałd
  Archiwum Państwowe w Olsztynie
10-521 Olsztyn, ul. Partyzantów 18
 
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chlopska
21-300 Radzyń Podlaski, Plac Wolności 1
  Zakład Spedycyjno-Przewozowy TRANSPRIN Sp. z o.o.
24-110 Puławy, ul. Mościckiego 2
 
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
59-243 Ruja
  ARCHIWA OPOLSKIE Spółka z o.o.
49-100 Niemodlin, ul. Korfantego 42
 
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
97-505 Dobryszyce
  Archiwum Zakładowe Urzędu Gminy w Dobryszycach
97-505 Dobryszyce, Wolności 8
 
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
Kamienica Polska
  Archiwum "MIREX"
42-200 Częstochowa, ul. Okólna 79C
 
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
Łasin
  Toruńska Uslugowa Spółdzielnia Inwalidów "Torus"
87-100 Toruń, ul. Bydgoska 104
 
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
Krypno
  Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy Delegatura Regionalna w Białymstoku
15-004 Białystok, Sienkiewicza 46
 
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
07-440 Goworowo, ul. Rynek4
  NAREW-OSTROŁĘKA Sp. z o.o.
07-410 Ostrołęka, ul. Targowa 22
 
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
93-338 Sulmierzyce, Plac Kościuszki 18
  Archivia Usługi Archiwistyczne i Historyczne J. Lutosławski M. Łakomiec Sp. j.
91-134 Łódź, ul. Rojna 48/81
 
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
82-300 Orneta
  Archiwum - Digitalizacja TERRA Sp. z o.o.
62-051 WIRY, ul.Kościuszki 8
 
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
Dąbrowa Chełmińska
  PERFEKCJA ARCHIWUM Sp. z o.o.
65-775 Zielona Góra, ul. Zacisze 16a