Spółdzielnia Usług Rolniczych w Ożarowie Mazowieckim
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Strzykulska 4 |
|
TABULUS Sp. z o.o.
96-200 Rawa Mazowiecka, Konopnica 102 |
|
Spółdzielnia Usług Rolniczych w Osieku
98-405 Galewice, Osiek |
|
Archiwum Państwowe w Rzeszowie
35-612 Rzeszów, ul. Warneńczyka 57 |
|
Spółdzielnia Usług Rolniczych w Przewozie w likwidacji
68-132 Przewóz, Kolejowa 8 |
000015133 |
Ulmex Archiwum Sp. z o.o.
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Zielona 14 |
|
Spółdzielnia Usług Rolniczych w Przewrotne z/s w Karnkowie
57-130 Karnków, Przewrotne 57 |
|
Archiwum Państwowe w Rzeszowie
35-612 Rzeszów, ul. Warneńczyka 57 |
|
Spółdzielnia Usług Rolniczych w Szepietowie w likwidacji
18-210 Szepietowo, ul. Główna 62 |
000457870 |
Ulmex Archiwum Sp. z o.o.
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Zielona 14 |
|
Spółdzielnia Usług Transportowych Samopomoc Chłopska
95-060 Brzeziny, ul. Berka Joselewicza 4 |
|
TABULUS Sp. z o.o.
96-200 Rawa Mazowiecka, Konopnica 102 |
|
Spółdzielnia Usług Wielobranżowych EWA w Makowie Mazowieckim
06-200 Maków Mazowiecki, ul. Warszawska 12 |
|
Krajowa Rada Spółdzielcza. Archiwum Spółdzielcze.
00-013 Warszawa, ul. Jasna 1, Skrytka pocztowa 16 |
|
Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Jarosławiu
37-500 Jarosław, ul. Reymonta 2 |
000784668 |
SKŁADNICA AKT "AR - POS" Spółka z o. o.
35-082 Rzeszów, Ul. Zawiszy Czarnego 20F |
|
Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w likwidacji
86-140 Drzycim, ul. Świecka 12 |
|
ARCHIWUM USŁUGOWE Filia TRANSPRIN-u Sp. z o.o.
24-100 Góra Puławska / Gora Pulawska, ul. Długa 34 |
|
Spółdzielnia Usługowa "LENA" ZPChr
Wrocław |
|
YUNA Sp. z o.o.
57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. Mickiewicza 2 lok.2 |
|
Spółdzielnia Usługowo - Produkcyjna w likwidacji Wałdowo
86-120 Pruszcz, Wałdowo 20 |
|
TERM-ARCH Sp. z o.o.
86-005 Kruszyn Krajeński k/Bydgoszczy, ul. Leśna 17 |
|
Spółdzielnia Usługowo-Handlowa "WOJCIECHY"
11-216 Wojciechy |
|
ARCHIWALIA Sp. z o.o.
14-100 Ostróda / Idzbarski Młyn 2, Idzbarski Młyn 2 |
|
Spółdzielnia Własnościowych Domów Jednorodzinnych WAWER
04-649 Warszawa, ul. Błękitna 1 J |
|
Krajowa Rada Spółdzielcza. Archiwum Spółdzielcze.
00-013 Warszawa, ul. Jasna 1, Skrytka pocztowa 16 |
|
Spółdzielnia Wsparcia Biznesu IBS w likwidacji
50-304 Wrocław / Wroclaw, ul. Antoniego Słonimskiego 6 |
|
IMPEL BUSINESS SOLUTIONS Sp. z o.o.
50-304 Wrocław / Wroclaw, ul. Antoniego Słonimskiego 6 |
|
Spółdzielnia Wytwórczo-Handlowa "Rolnik" w likwidacji (Gminna Spółdzielnia SCh Radziejów)
88-200 Radziejów, ul. Brzeska 54 |
000338489 |
Archiwum Prywatne "Pol-Kaizen" Sp. z o. o.
87-800 Włocławek, ul. Żytnia 2 F |
|
Spółdzielnia Zaopatrzenia i Obrotu Rolnego SCH Gdańsk z/s w Żukowie w likwidacji
Żuków/Gdańsk |
|
"PIKA" Sp. z o.o.
80-298 Gdańsk , ul. Spadochroniarzy 7 |
|
Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu
11-100 Lidzbark Warmiński, ul. Kraszewo 42 |
|
Archiwum - Digitalizacja TERRA Sp. z o.o.
62-051 Wiry, ul.Kościuszki 8 |
|
Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu S.CH w likwidacji
24-300 Opole Lubelskie, ul. Przemysłowa 23 |
|
ARCHIWUM USŁUGOWE Filia TRANSPRIN-u Sp. z o.o.
24-100 Góra Puławska / Gora Pulawska, ul. Długa 34 |
|
Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Strzelnie
88-320 Strzelno, ul. Świętego Ducha 25 |
|
Krajowa Rada Spółdzielcza. Archiwum Spółdzielcze.
00-013 Warszawa, ul. Jasna 1, Skrytka pocztowa 16 |
|
Spółdzielnia Zaopatrzenia Ogrodniczego i Usług
91-231 Łódź, ul. Morgowa 12 |
|
Past Actum Sp. z o.o.
95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. Zgierska 47A |
|
Spółdzielnia Zegarmistrz
brak informacji |
|
ARCHET - NAUSEA Sp. z o.o. (miejsce wykonywania działalności 83-212 Bobowo ul. Leśna 8 B) oraz Gdańsku (adres poniżej podany)
80-426 Gdańsk / Gdansk, Al. Gen. J. Hallera 60/3 |
|
Spółdzielnia Związków Hodowców i Producentów Zwierząt Gospodarczych
99-400 Łowicz / Lowicz, ul. Topolowa 49 |
|
IMPEL BUSINESS SOLUTIONS Sp. z o.o.
50-304 Wrocław / Wroclaw, ul. Antoniego Słonimskiego 6 |
|
Spółdzielnią Rzemieślniczą SILESIA w Strzelcach Opolskich
47-100 Strzelce Opolskie, ul. Krakowska 49, |
000448947 |
ARCHIWA OPOLSKIE
Spółka z o.o.
49-100 Niemodlin, ul. Korfantego 42 |
|
Spółdzielnią Rzemieślniczą USŁUGA
46-300 Olesno, ul. Grunwaldzka 11 |
000448887 |
ARCHIWA OPOLSKIE
Spółka z o.o.
49-100 Niemodlin, ul. Korfantego 42 |
|
Spółdzielnią Socjalną ALFA
46-200 Kluczbork, ul. Katowicka 8A |
369983695 |
ARCHIWA OPOLSKIE
Spółka z o.o.
49-100 Niemodlin, ul. Korfantego 42 |
|
Spółka Gospodarcza UNIBALT Sp. z o.o.
Gdańsk |
|
ARCHET - NAUSEA Sp. z o.o. (miejsce wykonywania działalności 83-212 Bobowo ul. Leśna 8 B) oraz Gdańsku (adres poniżej podany)
80-426 Gdańsk / Gdansk, Al. Gen. J. Hallera 60/3 |
|
Spółka Piekarnicza Saturnin Góralski, Adam Michalski
87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Wojska Polskiego 57 |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
Spółka Producencka PLUS Sp. z o. o
Warszawa |
|
Archiwista Sp. z o.o.
95-515 Teresin, ul. 1 Maja 45 |
|
Spółka Produkcyjna VIMEX S.C
06-300 Przasnysz, ul. Leszno 63A |
|
Krajowa Rada Spółdzielcza. Archiwum Spółdzielcze.
00-013 Warszawa, ul. Jasna 1, Skrytka pocztowa 16 |
|
Spółka Wodna "GOSTYŃ"
Tychy |
|
Archiwum Państwowe w Katowicach
40-145 Katowice, ul. Józefowska 104 |
|
Spółka Wodno - Ściekowa DZWIERZYNO
Dzwierzyno |
|
VITAL TRADING Sp. z o.o.
87-100 Toruń, ul. Mostowa 38/1 |
|
Spółka Wodno-Ściekowa "ŻUKOWO" w Żukowie
Żukowo, Polna 67 |
|
Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku- Oddział Archiwum
80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27 |
|
Spóoldzielnia Rzemieślnicza METALURGIA w Gda�sku
80-264 Gdańsk / Gdansk, ul. Grunwaldzka 131 |
|
ARCHET - NAUSEA Sp. z o.o. (miejsce wykonywania działalności 83-212 Bobowo ul. Leśna 8 B) oraz Gdańsku (adres poniżej podany)
80-426 Gdańsk / Gdansk, Al. Gen. J. Hallera 60/3 |
|
SPÓŁDZIELCZY OŚRODEK BADAWCZO - ROZWOJOWY ZABAWKARSTWA (przejęto z AP Łódź)
90-607 ŁÓDŹ, UL. WÓLCZAŃSKA 27 |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELCZY ZESPÓŁ USŁUG MASZYNOWYCH KOŚCIERZYN (przejęto z AP Łódź)
98-285 WRÓBLEW, KOŚCIERZYN |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA AGROFIRMA PLEBANKA (przejęte od przechowawcy FART)
87-731 WAGANIEC, PLEBANKA , PLEBANKA |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA BUDOWY DOMÓW JEDNORODZINNYCH 77 W ŁODZI (przejęto z AP Łódź)
90-406 ŁÓDŹ, UL. PIOTRKOWSKA 17 |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO PRODUKCYJNA W LIKWIDACJI Kędzierzyn Koźle
47-206 Kędzierzyn Koźle, ul. Kłodnicka 45 |
|
Zakład Archiwalny Składnica Sp. z o.o. (przechowawca wykreślony z rejestru, tylko dotyczy miejsca siedziby w Łodzi) przez Marszałka Województwa Łódzkiego z dniem 01.03.2024
42-271 Częstochowa, ul. Malownicza 66 |
|
SPÓŁDZIELNIA HANDLOWO-USŁUGOWA „MASHANDEL” w WAŁBRZYCHU
00-000 Wałbrzych, |
|
Zakład Usług Archiwalnych Składnica Spółka z o.o.
57-500 Bystrzyca Kłodzka, Mickiewicza 15 |
|
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "SPÓJNIA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
38-500 Sanok, KICZURY 16 |
000455189 |
Archivia Usługi Archiwistyczne i Historyczne Jakub Lutosławski, Michał Łakomiec Spółka Jawna
91-134 Łódź, ul. Rojna 48/81 |
|
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW SZCZECINIARSKO-SZCZOTKARSKA W MIĘDZYRZECU PODLASKIM (przejęto od przechowawcy FIDES)
21-560 MIĘDZYRZEC PODLASKI, UL. BRZESKA 44 |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH
59-800 Lubań, KOŚCIELNIK DOLNY |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH
SEROCK |
|
EMIKS Składnica Akt Sp z o.o.
20-234 Lublin / Świdnik, ul. Mełgiewska 152 / ul. Fabryczna 6-8 |
|
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W ŁUKOWIE
21-400 ŁUKÓW, UL. MIĘDZYRZECKA 127 |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH WIERZCHLAS (przejęto z AP Łódź)
98-324 WIERZCHLAS |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMÓW JEDNORODZINNYCH IM. MARII KONOPNICKIEJ (przejęto z AP Łódź)
95-200 PABIANICE, UL.ORLA 45 |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA PRACY ELEMENTÓW BUDOWLANYCH PREFABUD (przejęto z AP Łódź)
98-100 ŁASK, UL. LUTOMIERSKA 11 / 13 |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA PRACY HANDLU, PRODUKCJI I USŁUG TECHNICZNO - MATERIAŁOWYCH (przejęto z AP Łódź)
90-057 ŁÓDŹ, UL. SIENKIEWICZA 75 / 77 |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA PRACY MECHANICZNO - ODLEWNICZA ELEKTROMET (SAMOPOMOC CHŁOPSKA W RAKOWICACH WIELKICH)
59-800 Lubań |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|
SPÓŁDZIELNIA PRACY POKOJ
DZIALDOWO, UL. GRUNWALDZKA 9 |
|
Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
05-822 Milanówek, Stefana Okrzei 1 |
|