http://www.warszawa.ap.gov.pl
 
 
 


PRZECHOWAWCY
 








 
nazwa: Archiwum Pastwowe w Rzeszowie Oddzia Sanok
adres: 38-500 Sanok, ul.Sadowa 32
REGON: 000001175
tel: (013) 463 19 99
faks:  
e-mail: arch_sanok@go2.pl
www:  
inne:  
PLACÓWKI TERENOWE
 
PRACODAWCY
nazwa regon  
Kartoteki Zakadw Rzemielniczych z ter.pow.Leskiego i Ustrzyckiego i Sanockiego
38-500 Sanok
   
Klucz Pastwowych Gospodarstw Rolnych w Jaliskach
38-500 Sanok
   
Klucz Pastwowych Gospodarstw Rolnych w Lutowiskach
38-500 Sanok
   
Lotos Park Technologiczny Sp. z o.o.
38-200 Jaso, ul. 3-go Maja 101
120019914  
Powiatowa Spdzielnia Pracy Usug Wielobranowych w Lesku
38-500 Sanok
   
Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Sanoku
38-500 Sanok
   
Prezydium Powiatowej Rady Narodowej W Lesku
38-500 Sanok
   
Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Sanoku
38-500 Sanok
   
Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Ustrzykach Dolnych
38-500 Sanok
   
Przedsibiorstwo Produkcyjno-Usugowe i Handlowe "Turgaz"Sp. z o.o.
38-400 Krosno, ul. Puaka 6
370026631  
Przedsibiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Przemysu Gumowego "Stomil" w Sanoku
38-500 Sanok
   
Przedsibiorstwo Turystyczno-Gastronomiczne"Gamrat" Sp. z o.o. w Jale (przekaza nam Zakad Tworzyw Sztucznych "Gamrat" Sp. Akcyjna w Jale)
38-200 Jaso, ul. Mickiewicza 108
37036019  
Rejonowa Spdzielnia Samopomoc Chopska w Sanoku
38-500 Sanok, ul.Kociuszki 15
   
Rolnicza Spdzielnia Produkcyjna w Jureczkowej
38-500 Sanok
   
Rolnicza Spdzielnia Produkcyjna"Awangarda"w Bandrowie
38-500 Sanok
   
Rolnicza Spdzielnia Wytwrcza "Jedno"
Wojtkowo
   
Rolnicza Spdzielnia Wytwrcza "Przyszo"
Powce
   
Rolnicza Spdzielnia Wytwrcza "Szczcie"
Hudno
   
Rolnicza Spdzielnia Wytwrcza "Wyzwolenie"
Hoszowie
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Potga"
Sieniawa
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Jutrzenka"
38-500 Jasiennica Rosielna
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "16 Marca"
Midzybrodzie
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "1Maja"
Brelikw
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "8 Marca"
Ustianowej Grnej
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "9 Maja"
Lipie
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze im.Bolesawa Bieruta
Bandrowo
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Jedno"
Wola Nina
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Nasza Myl"
Zawadce
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Nasza Przyszo"
Paszowa
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Nasza Przyszo"
Zawadka Rymanowska
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Nasza Przyszo"
Jaliskach
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Nowe Drogi"
oobek
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Postp"
Dynw
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Przebj"
Rybno
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Wolno"
Stefkowa
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Wrbliczanka"
Wrblik Krlewski
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Zorza"
Bystre
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Zorza"
Czarnej
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Zwycistwo"
Hoszowszczyku
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze "Zwycistwo"
Grzanka
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze"Naprzd"
Michniowice
   
Rolnicze Zrzeszenie Spdzielcze"Promie"
Rakowa
   
Rolniczy Zesp Spdzielczy "Jedno"
Dobra
   
Rolniczy Zesp Spdzielczy"Jedno"
Rzepedz
   
Rolniczy Zesp Spdzielczy "Pokj "
Nadolany
   
Rolniczy Zesp Spdzielczy "Przebj'
Baanw
   
Rolniczy Zesp Spdzielczy "Przyjan"
Wujsko
   
Rolniczy Zesp Spdzielczy "Zgoda"
Jurowce
   
Rolniczy Zesp Spdzielczy "Zwycistwo"
Besko
   
Spdzielnia Produkcyjna"Szarotka"
Uhercach