http://www.warszawa.ap.gov.pl
 
 
 


PRZECHOWAWCY
 








 
nazwa: Archiwum Państwowe w Rzeszowie Oddział Sanok
adres: 38-500 Sanok, ul.Sadowa 32
REGON: 000001175
tel: (013) 463 19 99
faks:  
e-mail: arch_sanok@go2.pl
www:  
inne:  
PLACÓWKI TERENOWE
 
PRACODAWCY
nazwa regon  
Kartoteki Zakładów Rzemieślniczych z ter.pow.Leskiego i Ustrzyckiego i Sanockiego
38-500 Sanok
   
Klucz Państwowych Gospodarstw Rolnych w Jaśliskach
38-500 Sanok
   
Klucz Państwowych Gospodarstw Rolnych w Lutowiskach
38-500 Sanok
   
Lotos Park Technologiczny Sp. z o.o.
38-200 Jasło, ul. 3-go Maja 101
120019914  
Powiatowa Spółdzielnia Pracy Usług Wielobranżowych w Lesku
38-500 Sanok
   
Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Sanoku
38-500 Sanok
   
Prezydium Powiatowej Rady Narodowej W Lesku
38-500 Sanok
   
Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Sanoku
38-500 Sanok
   
Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Ustrzykach Dolnych
38-500 Sanok
   
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe "Turgaz"Sp. z o.o.
38-400 Krosno, ul. Pużaka 6
370026631  
Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Przemysłu Gumowego "Stomil" w Sanoku
38-500 Sanok
   
Przedsiębiorstwo Turystyczno-Gastronomiczne"Gamrat" Sp. z o.o. w Jaśle (przekazał nam Zakład Tworzyw Sztucznych "Gamrat" Sp. Akcyjna w Jaśle)
38-200 Jasło, ul. Mickiewicza 108
37036019  
Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sanoku
38-500 Sanok, ul.Kościuszki 15
   
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jureczkowej
38-500 Sanok
   
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna"Awangarda"w Bandrowie
38-500 Sanok
   
Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza "Jedność"
Wojtkowo
   
Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza "Przyszłość"
Płowce
   
Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza "Szczęście"
Hłudno
   
Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza "Wyzwolenie"
Hoszowie
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Potęga"
Sieniawa
   
Rolnicze Zrzeszenie Spłódzielcze "Jutrzenka"
38-500 Jasiennica Rosielna
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "16 Marca"
Międzybrodzie
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "1Maja"
Brelików
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "8 Marca"
Ustianowej Górnej
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "9 Maja"
Lipie
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze im.Bolesława Bieruta
Bandrowo
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Jedność"
Wola Niżna
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Nasza Myśl"
Zawadce
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Nasza Przyszłość"
Paszowa
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Nasza Przyszłość"
Zawadka Rymanowska
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Nasza Przyszłość"
Jaśliskach
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Nowe Drogi"
Żołobek
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Postęp"
Dynów
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Przebój"
Rybno
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Wolność"
Stefkowa
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Wróbliczanka"
Wróblik Królewski
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Zorza"
Bystre
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Zorza"
Czarnej
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Zwycięstwo"
Hoszowszczyku
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Zwycięstwo"
Górzanka
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze"Naprzód"
Michniowice
   
Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze"Promień"
Rakowa
   
Rolniczy Zespół Spółdzielczy "Jedność"
Dobra
   
Rolniczy Zespół Spółdzielczy"Jedność"
Rzepedz
   
Rolniczy Zespół Spółdzielczy "Pokój "
Nadolany
   
Rolniczy Zespół Spółdzielczy "Przebój'
Bażanów
   
Rolniczy Zespół Spółdzielczy "Przyjaźn"
Wujsko
   
Rolniczy Zespół Spółdzielczy "Zgoda"
Jurowce
   
Rolniczy Zespół Spółdzielczy "Zwycięstwo"
Besko
   
Spłódzielnia Produkcyjna"Szarotka"
Uhercach