http://www.warszawa.ap.gov.pl
 
 
 


PRACODAWCY
 








 
nazwa: i  
miejscowość:
regon:
daty krańcowe: -
nazwa regon przechowawca  
PÓŁNOC Kierownictwo Grupy Robót Wiertniczych w Gdyni
Gdynia
  Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych
Gdańsk, ul. Szafarnia 4
 
Zakład Rolny Morczyny
Morczyny
  Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Bydgoszczy
85-039 Bydgoszcz, Hetmańska 38
 
Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa
Katowice, Zabrska 10
  BUD-ROL
Będzin, Sienkiewicza 33
 
ELEMIS Warszawskie Zakłady Telewizyjne
Warszawa, Matuszewska 14
  Stowarzyszenie Archiwistów Polskich. Archiwum Rotacyjne "Ład" w Łubnej
05-532 Łubna k/ Konstancina-Jeziornej, ul. Łubińska 3c
 
Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego
Nowy Sącz
  Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie Biuro Organizacji /Delegatura w Nowym Sączu/
33-300 Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 52
 
Przedsiębiorstwo Produkcji Prefabrykatów Budownictwa Wiejskiego w Radoszycach
26-230 Radoszyce
  Biuro Usług Archiwalnych Składnica Dokumentacji w Starachowicach
27-200 Starachowice, ul. Wojska Polskiego 3/12
 
Wojewódzka Wytwórczo - Usługowa Spółdzielnia Pracy
Aleksandrów Kujawski
  P.P.H.U. "FART" Zakład Składowania Akt
88-100 Inowrocław, Pogodna 26
 
Prezydium Powiatowej Rady Narodowej
Inowrocław
  Urząd Miasta Inowrocławia
88-100 Inowrocław, F. D. Roosevelta 36
 
Ministerstwo Oświaty i Szkolnictwa Wyższego
00-918 Warszawa, al. I Armii Wojska Polskiego 25
  Ministerstwo Edukacji Narodowej
00-918 Warszawa, al. J. Ch. Szucha 25
 
Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Szkotowie
Szkotowo
  Spółdzielnia Pracy i Użytkowników "INTEGRA"
10-410 Olsztyn, ul. Lubelska 43 B
 
Fabryka Maszyn Rolniczych "Agromet-Rofama" w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Fabryczna 7
  Ośrodek Archiwizacji i Usług Ekonomicznych "AUDIATOR" Spółka z o.o.
64-920 Piła, ul. Sikorskiego 33
 
Osiedle Zielone Sp. z o.o. w Gdyni
Gdynia
  "PIKA" Sp. z o.o.
80-298 Gdańsk , ul. Spadochroniarzy 7
 
HOMEOFARM Sp. z o.o.
Gdańsk, ul. Jagiellońska 44
  ALBRA sp. z o.o.
80-298 Gdańsk, ul. Dzielna 23
 
Zakład Produkcyjno - Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa w Starogardzie Gdańskim
Starogard Gdański
  Urząd Miejski w Starogardzie Gdańskim
83-200 Starogard Gdański, ul. Gdańska 6
 
Zakład Podzespołów Elektromechanicznych „Unitra-Zapel”
Mława, ul. Zduńska 22
  Ministerstwo Rozwoju
00-507 Warszawa, Pl. Trzech Krzyży 3/5
 
P.T.H. "ELDOM"
35-959 Rzeszów
  Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego "FRAC"
35-959 Rzeszów, ul.Lwowska 6
 
Zarząd Ośrodków Akademickich Ekspozytura w Szczecinie
Szczecin
  Archiwum Państwowe w Szczecinie
70-410 Szczecin, ul. św. Wojciecha 13
 
Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Węgorzynie
Węgorzyn
  Archiwum Państwowe w Szczecinie Oddział w Stargardzie Szczecińskim
73-110 Stargard Szczeciński, ul. Basztowa 2
 
Państwowy Dom Dziecka w Zduńskiej Woli
Zduńska Wola, Pl. Krakowski 17
  Archiwum Państwowe w Łodzi Oddział Zamiejscowy w Sieradzu
98-200 Sieradz, ul. POW 5
 
Przedszkole w Górkach
Górki
  Urząd Gminy w Kwidzynie
82-500 Kwidzyn, ul. Grunwaldzka 3
 
Technikum Rachunkowości Rolnej w Oleśnie
Olesno
  Archiwum Państwowe w Opolu
45-016 Opole, Zamkowa 2
 
Łódzkie Przedsiębiorstwo Ogrodnicze w Łodzi
Łódź, ul. Wojska Polskiego 83
  Urząd Miasta Łodzi Departament Obsługi i Administracji Wydział Zarządzania Kontaktami z Mieszkańcami Archiwum Zakładowe
91-304 Łódź, ul. Urzędnicza 45
 
Spółdzielnia Pracy Przemysłu Spożywczego "Marona" w Kołobrzegu
Kołobrzeg
  Usługi Archiwalne Władysław Kuczwalski
78-200 Białogard, Pomorska 8/2
 
Bank Spółdzielczy w Rypinie
Rypin
  "TORUS" Toruńska Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Zakład Pracy Chronionej
87-100 Toruń, Bydgoska 104
 
TRANS GOYA Sp. z o.o.
Słupsk
  Usługi Archiwistyczne Składnica Depozytowa Sp. z o.o. Dagmara Ingielewicz - Daszkiewicz
76-200 Słupsk, Marii Curie Skłodowskiej 3
 
Wojewódzki Komitet Opieki Społecznej w Lublinie
Lublin
  Archiwum Państwowe w Lublinie
20-950 Lublin, ul. Jezuicka 13
 
Baza Wielgie
Wielgie
  Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Bydgoszczy
85-039 Bydgoszcz, Hetmańska 38
 
Spółdzielnia Pracy "Pryzmat" w Kutnie
99-300 Kutno, ul. Chopina 6
  EURO AKTA Centralna Składnica Akt - CSA Sp. z o.o. w likwidacji
99-300 Kutno, ul. Przemysłowa 5
 
Spółdzielnia Pracy "Rembud"
Proszowice
  Delegatura Regionalna Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy w Krakowie Centralne Archiwum Spółdzielczości Pracy
30-383 Kraków, ul. Skośna 16
 
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Odrzywołku
Bielsk Duży k/Radomia
  Stowarzyszenie Archiwistów Polskich. Archiwum Rotacyjne "Ład" w Łubnej
05-532 Łubna k/ Konstancina-Jeziornej, ul. Łubińska 3c
 
Państwowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej Górowo Iławeckie. Zakład Rolny Lipniki
Lipniki
  Archiwum Agencji Nieruchomości Rolnej. Oddział Terenowy w Olsztynie
10-176 Olsztyn, ul. Bałtycka 65
 
Młyny Gospodarcze
Zielona Góra
  Spółdzielnia Pracy Zaopatrzenia Rolnictwa
65-021 Zielona Góra, ul. Dąbrowskiego 41a
 
Toruńskie Biuro Sprzedaży Wyrobów Metalowych Przedsiębiorstwo Państwowe w Toruniu
87-100 Toruń
  METALZBYT Sp. z o. o. w Toruniu
87-100 Toruń, Mazowiecka 72/86
 
Stowarzyszenie "SMIRNOFF CLUB"
Warszawa
  EMIKS Składnica Akt Sp z o.o.
20-234 Lublin, ul. Mełgiewska 152
 
Przedsiębiorstwo Usług Produkcyjnych i Wdrożeń "TECH - TRANS"
Łódź, ul. Brukowa 20
  Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi Biuro Administracji i Logistyki Oddział Archiwum Zakładowe
90-502 Łódź, ul. Żeromskiego 87
 
Powiatowy Komitet Opieki Społecznej w Mińsku Mazowieckim
  Archiwum Państwowe w Warszawie
00-270 Warszawa, ul. Krzywe Koło 7
 
Powiatowa Rada Szkolna
37-100 Łańcut
  Archiwum Państwowe w Rzeszowie
35-612 Rzeszów, ul. Władysława Warneńczyka 57
 
NUREK Spółdzielnia Pracy Robót Podwodnych w Gdyni
Gdynia
  Archiwum Państwowe w Gdańsku - Oddział w Gdyni
81-038 Gdynia, ul. Handlowa 11
 
Wojewódzka Spółdzielnia Spożywców "Społem" Oddział w Białymstoku
Białystok
  Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Białymstoku
15-950 Białystok, Rynek Kościuszki 15
 
WIOSNA Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna (RSP) w likwidacji
Turze
  Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ARCHIWUM Sp. z o.o.
80-043 Gdańsk, ul. Trakt św. Wojciecha 57
 
Zespół Państwowych Gospodarstw Rolnych Sieniawa
Sieniawa
  Archiwum Państwowe w Przemyślu
37-700 Przemyśl, Lelewela 4
 
"AGREX" s.c. Artykuły Rolnospożywcze i Przemysłowe Hurt-Detal w Poznaniu
61-437 Poznań, ul.28 Czerwca 1956r. 436
  ARCHEON Składnica Akt Pracowniczych Sp. z o.o.
62-006 Janikowo k/Poznania p-ta Kobylnica, ul. Ogrodnicza 13 A
 
"Herak-Pomerania" Sp. z o.o. w Poznaniu
Poznań
  "WILLA-MAR" Sp. z o.o.
61-655 Poznań, ul. Gronowa 39
 
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
Jezioro
  P.U.P WESTLAND Spółka z o.o
14-400 Pasłęk, Kwitajny 8b
 
Zakłady Spożywcze Państwowego Przemysłu Terenowego - Octownia
97-300 Piotrków Trybunalski
  Zakład Obsługi Administracji przy Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi Archiwum Zakładowe w Piotrkowie Trybunalskim
97-300 Piotrków Trybunalski, Gliniana 10 C
 
PPHU SPIDO Sp. z o. o. w Łomży
Łomża
  Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES SA
18-400 Łomża, Poznańska 121
 
Rolniczy Związek Uprawy Zieleni im 1 Maja w Kozowie pow. złotoryjski
Kozów
  Archiwum Państwowe we Wrocławiu Oddział w Legnicy
59-220 Legnica, Piłsudskiego 1
 
Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Goleniowie
Goleniów
  Składnica Akt Spółka z o.o. w Kościuszkach
72-221 Osina, Kościuszki 33a
 
Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Montażowych Budownictwa Rolniczego
60-470 Poznań, ul. Strzeszyńska 30
  ARCHIWA OPOLSKIE Spółka z o.o.
49-100 Niemodlin, ul. Korfantego 42
 
"GRUPA BHM" S.A.
Olsztyn
  Spółdzielnia Pracy i Użytkowników "INTEGRA"
10-410 Olsztyn, ul. Lubelska 43 B