http://www.warszawa.ap.gov.pl
 
 
 


PRZECHOWAWCY
 
 

"Trwają pracę nad udostępnieniem zupełnie nowej wersji strony, może to powodować czasowe problemy z dostępem do wyszukiwania. Za utrudnienia przepraszamy".


Z uwagi na awarię strony w celu odnalezienia dokumentacji należy wpisać dane dwutorowo: bez polskich lub z polskimi znakami diakrytycznymi np. Lodz zamiast Łódź


W bazie zamieszczono dane o dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców przechowywanej w archiwach państwowych, urzędach administracji centralnej i terenowej oraz u przedsiębiorców i innych przechowawców, którzy prowadzą w tym zakresie działalność gospodarczą.

Przeglądanie całej bazy "miejsca przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców" jest możliwe za pomocą przycisków "Przechowawcy" i "Pracodawcy", znajdujących się w menu z lewej strony.
Istnieje również możliwość wyszukiwania przechowawców i pracodawców za pomocą zamieszczonych poniżej wyszukiwarek.

Znajdź pracodawcę:

Wpisz nazwę lub fragment nazwy pracodawcy i/lub miejscowość, w której prowadził działalność pracodawca. Dane te są zawsze podawane przez przechowawców. Dodatkowo można wpisać REGON i daty krańcowe, ale dane te rzadko są podawane, więc należy liczyć się z możliwością otrzymania negatywnego wyniku wyszukiwania.

nazwa:  
miejscowość:
regon:
daty krańcowe: -

Znajdź przechowawcę:

Wpisz nazwę lub fragment nazwy przechowawcy.

nazwa:
miejscowość:
regon:

Informacja o dostępie do bazy dla przechowawców dokumentacji